| Naam van het product | Straat lichtmasten |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| garantietermijn | 15 jaar |
| Dimenstiontorlance | + - 2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q345 |
| ankerbouten | Beschikbare aanpassing |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| ankerbouten | M16 |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 400W |
| Vorm | Ronde |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Code | Straat lichtmasten |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm tot 20mm |
| Lichte Wattage | 30w aan 120w |
| wapentype | enig wapen of tweelingwapens |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie en poederdeklaag |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 |
| ankerbouten | M12 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Zonne/AC |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 |
| ankerbouten | M12 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 |
| ankerbouten | M12 |
| Hoogte | 6M aan 15M |
|---|---|
| Minium opbrengststerkte | 355Mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | 620mpa |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP65 |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Voeding | Solar/AC |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 Q345 |
| ankerbouten | M12 |