| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolance van dimenstion | +-2% |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Ontwerplading in Kg | 300 tot 1000 kg toegepast op 50 cm van de bovenste paal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Stroom | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pakken voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Type | Begrafenistype |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 8m tot 27m |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Dikte | 3.5mm dikte |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 2.3m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 16M |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde machtspool, Q235-staal 6m, 10m, 12m, 15m 20m de machtspool van de stroomtransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 10 m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 100KV elektrische Transmissielijn Staal Gegalvaniseerde Pool voor Verkoop |
|---|---|
| Hoogte | 12m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Vorm | achthoekig |
| Naam van het product | de torens van de transmissielijn 110kv 132kv en van roostermasten galvaniseerde de dubbele kring mac |
|---|---|
| Hoogte | 10 m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Vorm | versmalling of veelhoekig |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Stijl | Gegalvaniseerd |
| Power | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |