| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | S355JR= ASTM A572 Gr50 |
| Minimumopbrengststerkte | Mpa 345 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 69kV 16m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windbestendigheid | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 69kV 16m |
| Lassen | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm - 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | 9m stalen paal, straatverlichting paal, warm gegalvaniseerde stalen paal |
|---|---|
| Toepassing | Machtsverdeling |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Product Name | Steel Power Pole |
|---|---|
| Application | Distribution Line |
| Material | SteelQ235,Q345 |
| Minimum yield strength | 355 mpa |
| Max ultimate tensile strength | 620 mpa |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Vorm | achthoekig |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| levensduur | 15years |
| Eigenschap | 35FT |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 3mm 2.75mm |
| Beschermend niveau | IP65 |