| Naam van het product | Hoge Mast Polen |
|---|---|
| Toepassing | Studiumverlichting |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Galvanisatiedikte | neem het gemiddelde van niet minder dan 86μm |
| Dikte | 8 mm |
| Materiaal | Q355 GR50 GR65 |
|---|---|
| Ontwerp | tegen rang 8 van aardbeving |
| Hoogte | 25-40 m |
| Verdikking | 1-30mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Naam van het product | hoge mast lichtmast |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Garantie | 15 jaar |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Hoge mastpool |
|---|---|
| Toepassing | Pleinverlichting |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Voeding | AC |
| Lamplichtstromen (lm) | 100 |
| Naam van het product | 40m poeder bedekte vierkante Hoge Mast Pool met inbegrip van alle lampen voor verlichting met een la |
|---|---|
| Stijl | Gegalvaniseerd |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Hoogte | van 20m tot 50m |
| Lichte Uitbreiding | tot 30000 ㎡ |
| Naam van het product | Hoge Mast Polen |
|---|---|
| Toepassing | Pleinverlichting |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Naam van het product | 45m verlichting van de de mastpool van het voetbalstadion de hoge met het opheffen van systeem |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Garantie | 15 jaar |
| Lifttijd | 50 jaar |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Naam van het product | 25m concial hoge het pleinverlichting van de mastpool met het opheffen van systeem |
|---|---|
| Type | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |
| Productnaam | 25m veelhoekige hoge mastmast voor parkeerlicht met hefsysteem |
|---|---|
| Oppervlak | verzonken |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Vorm | conoïde, multi-piramidaal, zuilvormig, poly |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | 30m verlichting van de de mastpool van het voetbalstadion de hoge met het opheffen van systeem |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Garantie | 15 jaar |
| Lifttijd | 50 jaar |
| Vorm | poly multi-pyramidal conoid, columniform, |