| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Productnaam | Staalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | 16M van het Staalpool van de Hoogspanning Elektrisch Transmissie Lijn Gegalvaniseerd de Torennut Pol |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Productnaam | gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Naam van het product | 40ft Kegel tubulaire pool van het de elektromachtsnut van het Hete Onderdompelings de Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Productnaam | Staalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |