| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | 10m HDG verminderden Gegalvaniseerd Staal Pool voor 11kv Machtstransmissie |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Transmissonlijn | 69kv |
|---|---|
| Gebruik | De Transmissielijn van de machtsdistributie |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Hoogte | 30FT |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Transmissonlijn | 110KV |
|---|---|
| Accessoires | Het beklimmen van Sport |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Hoogte | 35ft |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 11.8 m |
|---|---|
| Gebruik | elektromachtstoren |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 50KN |
| Dikte | 6mm muurdikte |
| Naam van het product | Distributie van NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT galvaniseerde Staal Pool voor 11kv Machtstransmissie |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Hoogte | 13m |
|---|---|
| Dieptehoogte | 2 m |
| Oppervlakte onder grond | Bitumen |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Hoogte | 14 M |
|---|---|
| Materiaal | S355JR |
| Accessoires | Het beklimmen van ladder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Transmissonlijn | 69kv |
|---|---|
| Gebruik | De Lijnen van de hoogspanningstransmissie |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Hoogte | 30FT |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | NEA 25FT 30FT 35FT 40FT 45FT galvaniseerde Staal Pool met 11kv de Distributie van de Machtstransmiss |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |