| Hoogte | 11.8 m |
|---|---|
| Gebruik | elektromachtstoren |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 50KN |
| Dikte | 6mm muurdikte |
| Naam van het product | Gr. 65 Materiaal 11m 33kv-van de transmissiepolen van de machtsdistributie het Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 33kv van de transmissiepolen van de machtsdistributie de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Gr65 Ma |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 5KN-50KN 8M30M van de de machtsdistributie van Pool 33kv van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 3080ft het Gegalvaniseerde Staal Pool van de Staal Hete Onderdompeling voor de Distributie van de Tr |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 9m 11m 12m Staal Polen galvaniseerde Staal Pool met bitumen met dwarswapens |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 169KV 16m Gegalvaniseerde de Machtslijn Pool van Staalpool/Staalnut Polen voor Mijnbouw |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Hoogte | 10m25m |
|---|---|
| Materiaal | Gr65 |
| Accessoires | Het beklimmen van ladder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Het poeder van het galvanisatiebitumen het schilderen |