| Naam van het product | 16m de Tubulaire Vorm van Pool van het Hete onderdompelings Gegalvaniseerde Staal spitse of veelhoek |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam | Pool van de het staalmacht van achthoekige 69KV de elektro |
|---|---|
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Type | Pool van de het staalmacht van achthoekige 69KV de elektro |
| Vorm | Achthoekig |
| Hoogte | 835m |
| naam | 86KV gegalvaniseerde 11m Elektromacht Met grote trekspanning Pool |
|---|---|
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Type | 86KV gegalvaniseerde 11m Elektromacht Met grote trekspanning Pool |
| Vorm | achthoekig |
| Hoogte | 835m |
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
|---|---|
| Type | Gegalvaniseerde 12.2m Elektromacht Met grote trekspanning Pool |
| Vorm | achthoekig |
| Hoogte | 835m |
| Galvanisatienorm | de hete onderdompeling glavanized inaccordance met ASTM A123 met dikte ≥ 86μm |
| Hoogte | 10m25m |
|---|---|
| Materiaal | Gr65 Q345 |
| Accessoires | ankerbouten hoogste GLB |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Het poeder van het galvanisatiebitumen het schilderen |
| Productnaam | Gr. 65 11m 33kv van de de Machtstransmissie van Polen van de Transmissielijn het Staal Tubulaire Poo |
|---|---|
| Hoogte | 11,8 m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | 9m 11m 12m Staal Polen galvaniseerde Staal Pool met bitumen met dwarswapens |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| productnaam | Gr. 65 11m 33kv van de de Machtstransmissie van Polen van de Transmissielijn het Staal Tubulaire Poo |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| CERTIFICAAT | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| productnaam | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| CERTIFICAAT | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | Van de het Metaalmacht van Polen van de machtstransmissie het Hete Verkoop Gegalvaniseerde van de de |
|---|---|
| galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| lassennorm | AWS D1.1 |
| tolerantie | +/-2% |