| Hoogte | 18 m |
|---|---|
| spanning | 132 kv |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 12.5 KN |
| Dikte | 4mm muurdikte |
| Hoogte | 20 m |
|---|---|
| spanning | 132 kv |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 16 KN |
| Dikte | 4mm muurdikte |
| klasse | Klasse |
|---|---|
| Toepassing | 69kv de transmissie van de electrcimacht |
| Pool-Verbinding | Lassen van de staal het Hoogste plaat |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Rang | Klasse Drie |
|---|---|
| Toepassing | 128kv elektrische distributiemacht |
| Pool-verbinding | Het lassen of verbinding |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Hoogte | 14.5m |
|---|---|
| Pool-Vorm | Taps toelopende |
| Dikte | 3mm of meer |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | het poederdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Belasting | 1250Dan |
| Dikte | 4 mm |
| Afmetingstorlance | + - 5% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Type | Begrafenistype |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 8m tot 27m |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Galvanisatie | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |