| naam | 9m 10m Afrikaans Gegalvaniseerd Staal Pool met 2.75mm3mm Thickenss |
|---|---|
| Design | 9m 10m Afrikaans Gegalvaniseerd Staal Pool met 2.75mm3mm Thickenss |
| Hoogte | 9m 10m |
| thickenss | 2.75-4 |
| Ontwerplading | 200 400 650 800dan |
| naam | 90FT flenstype 3 Segements-Staal Pool galvaniseerde Pool Monopole met bitumen |
|---|---|
| Design | 90FT flenstype 3 Segements |
| Hoogte | 90FT |
| thickenss | 6mm 8mm |
| Ontwerplading | 2500dan |
| Hoogte | 10 m |
|---|---|
| Pool-Vorm | 12 kanten |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345, of 460mpa |
| Belasting | 2.5KN of meer |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Hoogte | 11.8 m |
|---|---|
| Gebruik | elektromachtstoren |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 345 of 460mpa |
| Belasting | 50KN |
| Dikte | 6mm muurdikte |
| Naam van het product | Staalmacht Elektrische Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie het schilderen |
| Design | Op maat |
| standaard | ISO |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Pakket | Naakt Pakket |
|---|---|
| Begrafenislengte | 2000mm onder de grond |
| Minimumopbrengststerkte | 450 MPA |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Lassen | AWS D1.1 |
|---|---|
| Materiaal | Q345 |
| levering | 20-30 dagen |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Merknaam | MilkyWay |
| Vorm | Conoid, multi-Pyramidal, Columniform, veelhoekig of kegel |
|---|---|
| Verbinding van de polen | tussenvoegselwijze, innerflange wijze, de gezamenlijke wijze van aangezicht tot aangezicht |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Veiligheidsfactor | 1.0-2.0 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Flensgrootte | 450mm |
| Muurdikte | 3mm |