| Stijl | Galvanisatie |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Sollicitatie | stroomverdeling |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 16m 18m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 86μm |
| Garantie | 15 jaar |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Type | Galvanisatie |
|---|---|
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| standaard | ISO9001-2008 |
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Productnaam | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 460 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 50FT 60FT 1000kg |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |