| Productnaam | Staalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Sollicitatie | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm geven aan | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Ontwerplading in Kg | 300 tot 1000 kg toegepast op 50 cm van de bovenste paal |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Kracht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Pak voor | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde machtspool, Q235-staal 6m, 10m, 12m, 15m 20m de machtspool van de stroomtransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 10M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtsverdeling |
| Materiaal | Gr65 |
| Minimumopbrengststerkte | 460 mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Product Name | Staalnut Pool |
|---|---|
| Applicatie | Tranmissionlijn |
| Ontwerp | Aangepast |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Nominale stroom | 10-200 |
|---|---|
| Nominale spanning | 10-220 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Dimensionele tolerantie | + - 2% |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Nominale stroom | 10-200 |
|---|---|
| Nominale spanning | 10-220 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Dimensionele tolerantie | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatienorm | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Lifttijd | 50 jaar |
| Pool-Vorm | Kegel, Rond, Achthoekig |
|---|---|
| Dikte | 2.5mm tot 5mm |
| Hoogte | 25ft tot 90ft |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |