| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlaktetreament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| NAAM | 60FT 65FT 75FT Gegalvaniseerde Achthoekige Openlucht Monopole Communicatie van de Celtoren Distribut |
|---|---|
| Ontwerp | 9m 3.8mm |
| Hoogte | 640m |
| Thickenss | 2.5mm40mm |
| Ontwerplading | 2KN-100KN |
| naam | 30.5m Flenstype de Traditionele Elektrische Monopool Toren van Filippijnen NGCP |
|---|---|
| Design | 30.5m Flens |
| Hoogte | 30.5m |
| thickenss | 10mm 12mm 14mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Design | Op maat |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 /BS-EN 1011-1, EN 1011-2 VAN BS |
| Naam van het product | Van het de Telecommunicatiestaal van de antennetoren Toren van Pool de Mono die als Pijnboomboom wor |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Productnaam | Staal Monopool |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Naam van het product | Mobiele de Toren500dan Kegelpool van Pool van toren11kv elektropolen Mono |
|---|---|
| Toepassing | Communicatie distributie |
| Galvanisatie | ASTM A 123 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Naam van het product | Toren van hoogspannings de Monopool |
|---|---|
| Toepassing | Communicatie distributie |
| Galvanisatie | ASTM A 123 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Sollicitatie | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm geven aan | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |