| Naam van het product | 132kv 27Meter 1500kg laden Monopool-Toren voor Mobiele Transmissietelecommunicatie |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |
| Productnaam | Van het de Telecommunicatiestaal van de antennetoren Monodie de pooltoren als Pijnboomboom wordt ont |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Naam van het product | Monopool-Toren |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Dikte | 1 mm aan 30 mm |
| Garantie | 15 jaar |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | 36M communicatie van de staalmicrogolf telecommunic Toren voor Mobiele Transmissielijn |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Laden poort | Shanghai |
|---|---|
| Vorm | als uw verzoek |
| overbrenging | Container of als uw verzoek |
| Monster | Kostenloos |
| Materiaal | Q345 |
| Laden poort | Shanghai |
|---|---|
| Vorm | als uw verzoek |
| overbrenging | Container of als uw verzoek |
| Monster | Kostenloos |
| Materiaal | Q345 |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Type | Gelijke |
| Monster | Geleverd |
| Toepassing | bouw, de industrie |
| Pakket | als uw verzoek |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlaktetreament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| naam | Het flenstype paste 100 voet Gegalvaniseerde Monopool-Toren voor Communicatie Distributie aan |
|---|---|
| Design | 100ft Flenstype 3 Secties |
| Hoogte | 100ft |
| thickenss | 6mm 8mm10mm |
| Ontwerplading | De algemene spanning |