| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Hoogte | 5m 6m |
| Beschermingsgraad tegen schokken | Klasse I |
| De corrosiebestendige prestaties van de behuizing | KlasseⅡ |
| Werkende atmosfeer van verlichtingsinrichting | -35 °C~+45 °C |
| Productnaam | 11.8m 800 daN Kameroen het Staalmacht Pool van de Hete Onderdompelingsgalvanisatie voor Elektrotrans |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Product Name | 11.8m 800 daN Kameroen Hot Dip Galvanisatie Steel Power Pole Voor elektrische transmissie |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | GR50 kwaliteit gegalvaniseerde elektro het nutspool van de staalmacht |
|---|---|
| Macht | 69kv |
| Materiaal | Gr50 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Materiaal | Q235 GR65 SS400 |
|---|---|
| Levensduur | 50 jaar |
| Garantie | 15 jaar |
| Kracht | 10-550kv |
| Dikte | 1-30 mm |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Hoogte | 812m |
| Dikte | 1-30 mm |
| standaard | ISO 9001:2015 |
| Lengte van per sectie | 14m. |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Hoogte | 3m50m |
| Verbinding van polen | Van een flens voorzien misstapverbinding, verbonden |
| garantietermijn | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekige Ronde |
| Pakket | Naakt |
| Lengte van per sectie | Binnen 14 meter die zich eens vormen |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Height | 8m, 9m, 11m, 12m |
|---|---|
| Welding Standards | CWB and AWS D 1.1 |
| Packages | Standard seaworthy |
| Thickness | 3 - 10mm |
| Design Against | 8 Grade Of Earthquake |