| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Type | Begrafenistype |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 8m tot 27m |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Muurdikte | 136mm |
| Warantytijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Wanddikte | 136mm |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | de machtsdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | de machtsdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Naam van het product | Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| type | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Ontwerplading in Kg | 300~1000kg |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Kostuum voor | ELEKTRICITEITSdistributie |