| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Staal Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | het poederdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 /BS-EN 1011-1, EN 1011-2 VAN BS |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | 9 - 17m van het Nutspool 33kv van het Hete Onderdompelings Gegalvaniseerde Gr65 Materiële Staal van |
|---|---|
| Vorm | Ronde, Kegel |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Dikte | 2.5mm16mm |
| Gebeëindigde oppervlakte | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Behandeling | Galvanisatie |
| Windsnelheid | 44m/s |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Saftyfactor | 1.8 |