| Naam van het product | Gr. 65 11m 33kv van de de Machtstransmissie van Polen van de Transmissielijn het Staal Tubulaire Poo |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 33kv van de transmissiepolen van de machtsdistributie de Hete Onderdompelings Gegalvaniseerd Gr65 Ma |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Matrial | ASTM A36 |
|---|---|
| Kleur | als verzoeken van de douane |
| Lengte | 24379mm |
| Dikte | 5mm |
| Oppervlakte | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | 40FT commercieel Licht Gegalvaniseerd Staal Pool met de Norm van ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Pakket | Naakt Pakket |
|---|---|
| Begrafenislengte | 2000mm onder de grond |
| Minimumopbrengststerkte | 450 MPA |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 16m 18m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekig of Rond |
| Materiaal | Gr50 Gr65 |
| het galvaniseren | ASTM A123 |
| levensduur | 50 jaar |