| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Quality Control | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWSD 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | het poederdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 3.5mm dikte |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 2.3m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 16M |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Staal Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | het poederdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 /BS-EN 1011-1, EN 1011-2 VAN BS |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q345, Q235 |
|---|---|
| Stijl | Galvanisatie |
| Ontwerplading in kg | 300~ 1000 Kg appliced aan 50cm van aan pool |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |