| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 16m 18m |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm van de hoogste pool |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekig of Rond |
| Materiaal | Gr50 Gr65 |
| het galvaniseren | ASTM A123 |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam | Pool van de het staalmacht van achthoekige 69KV de elektro |
|---|---|
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Type | Pool van de het staalmacht van achthoekige 69KV de elektro |
| Vorm | Achthoekig |
| Hoogte | 835m |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekige Ronde |
| Macht capaciteit | 10kV - 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Power | 10kv-220kv |
| Materiaal | ASTM A572 Gr65 |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie en bitumen |
| Glavanizationnorm | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| Productnaam | Electric Power Pool |
|---|---|
| Macht | 10kv-220kv |
| Materiaal | ASTM A572 Gr65 |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie en bitumen |
| Glavanizationnorm | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Vorm | Ronde |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | GR50 |