| Hoogte | 6M aan 15M |
|---|---|
| Minium opbrengststerkte | 355Mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | 620mpa |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP65 |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
|---|---|
| Macht | 10kv~550kv |
| Vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| sollicitatie | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510MM |
| Vorm geven aan | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | gemiddelde deklaag niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | AWSD1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Vorm | Conoid, multi-Piramidaal, Columniform, veelhoekig of kegel |
| Hoogte | 6M aan 15M |
|---|---|
| kostuum voor | Luchthaven, zeehaven, vierkant |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP65 |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Hoogte | 6M aan 15M |
|---|---|
| Minium opbrengststerkte | 355Mpa |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | 620mpa |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP65 |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Levensduur | 50 jaar |
| Verwarming | AWSD1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Vorm | Conoïde, meerpyramidale, kolommenvormige, veelhoekige of kegelvormige |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Naam van het product | 40m poeder bedekte vierkante Hoge Mast Pool met inbegrip van alle lampen voor verlichting met een la |
|---|---|
| Stijl | Gegalvaniseerd |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Hoogte | van 20m tot 50m |
| Lichte Uitbreiding | tot 30000 ㎡ |