| Tolerantie van afmeting | + - 2% |
|---|---|
| Windweerstand | 3 tot 500 km/u |
| Materiaal | GR50 GR65 S500 S355 |
| Hoogte | 4-8 meter straatlichtpool |
| verwarming | Las bevestigt met de internationale las standaard van CWB |
| Tolerantie | +/-2% |
|---|---|
| Productnaam | Veelhoekige enige dwarswapenstaal gegalvaniseerde Straatlantaarn Polen voor straat |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingsvoorwaarden | T/T, L/C |
| Leveringscapaciteit | 2000pcs per week |
| Tolerantie | +/2% |
|---|---|
| Naam van het product | 6m 10m Veelhoekige enige dwarswapenstaal gegalvaniseerde Straatlantaarn Polen voor straat |
| Pool eindigde | gegalvaniseerde hoge mastpool |
| Betalingstermijnen | T / T, L / C |
| Leveringscapaciteit | 2000 stuks per week |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 20w-400w |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 400W |
| Vorm | Ronde |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 400W |
| Vorm | Ronde |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 400W |
| Vorm | Ronde |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 400W |
| Vorm | Ronde |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 20w-400w |
| Vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Ontwerp van pool | tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160KM/H |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
|---|---|
| Lampmacht | 20w-400w |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Windsnelheid | 160km/h |