| Naam van het product | Octogonal Gevormd Staalmateriaal 12m - 1430dan Gegalvaniseerd Staal Pool Elektrische Polen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 110KV de hete Onderdompeling galvaniseerde Kegel Elektrisch Staal Pool voor de Lijn van de Machtstra |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | De machtstransmissie Polen galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 132KV Transmissie van de het Staal de Elektrische Gegalvaniseerde Macht van 10m 10KN Polen |
|---|---|
| Hoogte | 10 m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 35KV de dubbele Transmissie van de Kringenterminal Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Hoogte | 10 m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | AWS D1.1 25m 69kv-het Staal Nut Gegalvaniseerde Lichte Pool van Polen van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 27m Gegalvaniseerd van de Transmissiepolen van de Metaalmacht van de de Machtstransmissie de Torenij |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Het Gegalvaniseerde Staal Polen van de staal Hete Onderdompeling voor de Distributie van de Transmis |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | de Transmissie Matal Pool van 10KV ~220KV Electric Power met Elektrische Lijnmontage |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Van het Staalpool AWS D1.1 van de machtstransmissie Distributie Gegalvaniseerde het Lassen Standaard |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |