| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Materiaal | Q235 Q345 |
|---|---|
| Levensduur | 50 jaar |
| Verwarming | AWSD1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| Vorm | Conoïde, meerpyramidale, kolommenvormige, veelhoekige of kegelvormige |
| Hoogte | van 6m tot 15m |
|---|---|
| kostuum voor | luchthaven, zeehaven, plein, stadion, vierkant, weg, straatmanier enz. |
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Windsnelheid | 160km/h |
| Naam van het product | norm van Pool van het staal de materiaal Gegalvaniseerde Staal volgens lassenaws elektrische pool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Elektro de Bijlageweg Gegalvaniseerd Staal Pool van staalpool |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Het veelhoekige 12m Gegalvaniseerde Staal van Staalpool 1000dan 300dan voor Ghana |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Materiaal | Q235 |
| levensduur | 50 jaar |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Productnaam | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Materiaal | Q235 |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Windsnelheid | 30m/s |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Polen |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Hoogte | 315m |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |