| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Anticorrosief Tubulair Staal Pool |
|---|---|
| Power | 10 KV ~ 550 KV |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Flensgrootte | 450mm |
| Certificering | ISO9001 / BV / |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| Hoogte | 3m50m |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Hoogte | 3m50m |
| Verbinding van polen | Van een flens voorzien misstapverbinding, verbonden |
| garantietermijn | 15 jaar |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Verbinding van polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |