| Naam van het product | Het staal tubulaire pool van Pool van het transmissielijn Gegalvaniseerde Staal met bitumen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één 40HQ of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | Transmissielijn |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1,1 |
| Productnaam | 69kv gegalvaniseerd Elektrostaal Pool met Bitumen voor Transmissielijn |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | 220kv gegalvaniseerde Elektrische het Staal Tubulaire Toren Pool van Pool van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Hoogte | 7 m |
|---|---|
| Vorm | Kegel |
| Minimumopbrengststerkte | 460mpa |
| Gebruik | de transmissie van de laag voltage stroom |
| Dikte | 2.75mm |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |