| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm - 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gr65 galvaniseerde Materiële 11.8m-1430dan Staal Pool Elektrische die Polen voor 30KV-oveOctogonal m |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | S500MC, S355MC |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | Q235 |
| Vorm | Multi-Piramidaal Conoid, |
| Muurdikte | 3mm |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | 11.9m-600dan elektrische Gegalvaniseerde de Machtslijn Pool van Staalpool met Dubbele Kring |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |