| Hoogte | 10 m |
|---|---|
| spanning | 110 KV |
| Minimumopbrengststerkte | Q345 345mpa |
| Gebruik | de lijn van de distributietransmissie |
| Verbindingstype | begrafenis of flenstype |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Polen |
|---|---|
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Materiaal | Q235 |
| Hoogte | 315m |
| Garantie | 15 jaar |
| Naam van het product | 13M de hete Onderdompeling galvaniseerde Elektrische Polen galvaniseerde Staal Pool met Bitumen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Productnaam | De hete verkoop galvaniseerde het staalpool 6m, 10m, 12m, 15m van Staalpool Q235 voor elektrische po |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | Het Nut van de staalmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekig |
| Power | 10kv~550kv |
| Tolerantie | +/2% |
| Dikte van galvanisatie | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| Hoogte | 10m25m |
|---|---|
| Materiaal | Gr65 |
| Accessoires | Het beklimmen van ladder |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Het poeder van het galvanisatiebitumen het schilderen |
| Naam van het product | Lassende Verminderde 33M Polen galvaniseerden Staal Pool met Poederverf |
|---|---|
| Hoogte | 535m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |