| Naam van het product | 11.8m 500DAN Gegalvaniseerd Staal Pool met Eind van Lijn Dwarswapen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Galvanisatie | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Enig het Type van Kringshoek Staal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 35ft |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Pakket | Naakt Pakket |
|---|---|
| Begrafenislengte | 2000mm onder de grond |
| Minimumopbrengststerkte | 450 MPA |
| spanning | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |