| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Vorm | 10kVPolygonal of Kegel aan 220kV |
| Materiaal | Gr50 Gr65 |
| Oppervlaktebehandeling | De hete onderdompeling galvaniseerde na ASTM A 123 |
| garantietermijn | 15 jaar |
| Naam van het product | 13.8kv Filippijnen galvaniseerden Elektromachtsstaal Tubulaire Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 30FT |
| spanning | 13.8KV |
| Behandeling | Galvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | De machtstransmissie Pool galvaniseerde het Tubulaire Staal Pool van het Pijpmetaal voor kabeltelevi |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekig |
| macht | 10kv~550kv |
| Tolerantie | +/2% |
| Dikte van galvanisatie | Neem het gemiddelde van niet minder dan 86um |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Macht | 10kv~550kv |
| Prijstermijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | S500MC, S355MC |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één 40HQ of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | Transmissielijn |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| Hoogte | 8m |
|---|---|
| Dikte | 3 mm |
| Minimumopbrengststerkte | Q345 345mpa |
| Belasting | 5 KN |
| Flensafmeting | Volgens het ontwerp van de klant |