| Naam van het product | Dubbel Krings115kv Gegalvaniseerd Staal Tubulaire Pool 300mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Achthoekige Vorm van Pool van het hoogspannings de 115kv Gegalvaniseerde Staal Tubulaire |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | de pool van de staalmacht |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Materiaal | Gr65 |
| het galvaniseren | ASTM A123 |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Naam van het product | 132kv tower&electrical ontwerp van het Staalpool van de machtstransmissie het Distributie Gegalvanis |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | het Elektrische Staal Tubulaire Pool van 10KV ~ 500KV HDG voor de Lijn van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 12m |
| spanning | 10KV ~ 500KV |
| Behandeling | Galvanisatie |
| Naam van het product | Van de de structuur elektrotransmissie van het machts tubulaire staal van de de polen33kv lijn de se |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 11.8M elektrische Pool |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 11.8m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Product name | Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Krachttransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | warmdipp galvaniseringscoating |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |