| Naam van het product | 6m van het het Wapensignaal van Verkeerslichtpool de Duurzame Enige Weg Lichte Pool met Ankerbouten |
|---|---|
| Stijl | Vanaf klantenverzoek |
| certificaat | ISO 9001 |
| Garantie | 25 jaar |
| grondplaat | 600*600*20mm |
| Naam van het product | Het verminderde van de de Hardwaremontage van Nutspool van de de Machtsdistributie Parkeerlicht Pole |
|---|---|
| Hoogte | 10m 15m 18m 20m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | AWS D1.1 25m 69kv-het Staal Nut Gegalvaniseerde Lichte Pool van Polen van de Machtstransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Pool 90ft Gegalvaniseerd Staal Pool van het hoogspanningsstaal voor machtstransmissie |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| naam | 70FT 2cections 2000kg Filippijnen NGCP de Standaard Elektrische Kolom van Staalpolen |
|---|---|
| Hoogte | 70FT |
| thickenss | 5MM |
| Ontwerplading | 2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Q235 Staal Tubulaire Polen van de Staal het Kegeltransmissie met de Galvanisatie van ASTM A123 |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 110KV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | 25FT50FT de Commerciële Licht Gegalvaniseerde Norm van Staalpool ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 69kv Staal Tubulaire Polen van de bouw het Kegeltransmissie |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 110KV |
| Behandeling | Bitumen |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Power | 10kv~550kv |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |