| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm - 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | de pool van de staalmacht |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Materiaal | Gr65 |
| het galvaniseren | ASTM A123 |
| Garantietijd | 15 jaar |
| naam | van de het staalpool van 10m-200dan 12m-200dan Togo elektrische de fabrieksprijs |
|---|---|
| Design | 10m-200dan 12m-200dan Togo |
| Hoogte | 10m 12m |
| thickenss | 3mm |
| Ontwerplading | 200dan |
| productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Hoogspanningslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | 35FT commercieel Licht Gegalvaniseerd Staal Pool met de Norm van ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 45FT commercieel Licht Gegalvaniseerd Staal Pool met de Norm van ASTM A123 |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 110KV 25M |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 7m30m |
| spanning | 132kV |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Tubulaire Pool met 200mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Design | Klant design |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 69kv |
| Behandeling | Bitumen |
| Naam van het product | norm van Pool van het staal de materiaal Gegalvaniseerde Staal volgens lassenaws elektrische pool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |