| Hoogte | 8m |
|---|---|
| spanning | Laag Voltage |
| Minimumopbrengststerkte | Q345 345mpa |
| Vorm | Achthoekig of klantenontwerp |
| Verbindingstype | begrafenis of flenstype |
| Hoogte | 11m |
|---|---|
| Pool-Materiaal | Stalen plaat |
| Minimumopbrengststerkte | 460mpa |
| Gebruik | de lijn van de stroomtransmissie |
| Verbindingstype | begrafenis of flenstype |
| Hoogte | 7 m |
|---|---|
| Vorm | Kegel |
| Minimumopbrengststerkte | 460mpa |
| Gebruik | de transmissie van de laag voltage stroom |
| Dikte | 2.75mm |
| Naam van het product | 9m 11m Staal Polen galvaniseerde Staal Pool met bitumen |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| klasse | Klasse A of B |
|---|---|
| Toepassing | Electric Power-Transmissie |
| Pool-Verbinding | Lassen van de staal het Hoogste plaat |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | 3mm Diktengcp Gegalvaniseerd Staal Pool voor Elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 11KV verminderde Gegalvaniseerde van de de montagehardware van Staalpool de machtsdistributie |
|---|---|
| Hoogte | 10m 15m 18m 20m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | doos van Pool van het metaal de elektrobijlage Gegalvaniseerde Staal himel/metaal elektrische pool |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | De gegalvaniseerde van de de Nevelverf van Staalpool van de de Straat Dubbele Lamp Straat Elektrisch |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |