| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | S500MC, S355MC |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Macht | 10kv~550kv |
| Prijstermijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/-2% |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één 40HQ of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | Transmissielijn |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Prijs termijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam | 15M 50KN de Achthoekige Macht Pool van het Transmissiestaal |
|---|---|
| Materiaal | ASTM 572 rang 50 met yieled niet minder dan sterkte 345mpa |
| Type | 15M 50KN de Achthoekige Macht Pool van het Transmissiestaal |
| Vorm | Achthoekig |
| Hoogte | 15m |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |