| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |