| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 235mpa/345mpa |
|---|---|
| garantie | 15 jaar |
| Leven | 50 jaar |
| Lassen | aws d1.1, penetratietarief 100% |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie, gemiddelde deklaag 85um |
| Hoogte | van 6 m tot 15 m |
|---|---|
| Stijl | Warm gegalvaniseerd |
| Standaard | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Hoogte | van 6m tot 15m |
|---|---|
| Stijl | hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Norm | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Hoogte | van 6m tot 15m |
|---|---|
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Hoogte | van 6m tot 15m |
|---|---|
| Stijl | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| standaard | ISO9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| naam | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool, Commerciële Polen |
|---|---|
| Design | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool |
| Hoogte | 12m 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| thickenss | 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500DAN 1000DAN 1600DAN |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Haven | SHANGHAI ALTIJD |
| Leven | 50 jaar |
| Hoogte | 1080FT |
| Materiaal | Q235 Q345 Q460 |
|---|---|
| Kleur | Aangepast |
| Haven | SHANGHAI ALTIJD |
| leven | 50 jaar |
| Hoogte | 1080FT |
| Kenmerken | 2090ft |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Dikte | 1-30mm |
| Beschermend niveau | IP65 |
| Materiaal | Q234 Q345 GR65 |
|---|---|
| Hoogte | Aangepast verzoek |
| certifition | VAN BV |
| Dikte | 1mm30mm |
| Vorm | Achthoekig |