| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Macht | 10kv~550kv |
| Torlance van dimenstion | + - 2% |
| Kostuum voor | Elektriciteitsdistributie |
| Naam | de Machtstransmissie Polen van 69kv 138kv 220kvOverhead voor Project van de Hoogspannings het Elektr |
|---|---|
| Ontwerp | 9m 3.8mm |
| Hoogte | 640m |
| Thickenss | 2.5mm40mm |
| Ontwerplading | 2KN-100KN |
| Materiaal | Q234 Q345 Q460 |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Kleur | Aangepast |
| Hoogte | 10100m |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| kleur | het vereiste van de douane |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Lengte | 35ft |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |