| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Flens |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam | 90FT stichtingstype - Macht Hete Pool van het 2 segements de Veelhoekige Staal - Onderdompelingsgalv |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | Yixing |
| Kleur | het vereiste van de douane |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| MATERIAAL | Q345 |
|---|---|
| TOEPASSING | MACHTStransmissie |
| KLEUR | AANGEPAST |
| HOOGTE | 9m |
| OPPERVLAKTEBEHANDELING | HETE ONDERDOMPELINGSgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlaktetreament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlaktetreament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | YiXing |
| Type | Begrafenis |
| oppervlaktetreament | hete onderdompelingsgalvanisatie |