| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van de plaats | YIXING |
| Type | Begrafenis |
| oppervlaktebehandeling | HOT DIP GALVANISatie |
| naam | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Commerciële Lichte Polen 400mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Hoogte | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| naam | Enig Krings69kv Gegalvaniseerd Staal Commerciële Lichte Polen 400mm Lengtebitumen |
|---|---|
| Hoogte | 20100ft |
| thickenss | 2.5mm 3mm 4mm 5mm |
| Ontwerplading | 500-2000kg |
| Poort | altijd Shanghai |
| Naam van het product | 15m 1250DAN ASTM A123 Gegalvaniseerd Staal Pool, Commerciële Lichte Polen |
|---|---|
| Hoogte | 11.8m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 12m S355Jr het Gegalvaniseerde Staal Pool van Pool ASTM van de Staalmacht A123 |
|---|---|
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | 9m 10m 650dan 800dan 1000dan Ivoorkust Traditioneel Staal Polen |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Productnaam | De elektrische het staalpool van roostermasten galvaniseerde van het de lijn de Elektrostaal van de |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
|---|---|
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Lengte van per sectie | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
|---|---|
| Ontwerp van pool | Tegen aardbeving van rang 8 |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Materiaal | q235 q345 gr65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| kleur | het vereiste van de douane |
| oppervlakte treament | Hete onderdompelingsgalvanisatie |