| Hoogte | 20100ft |
|---|---|
| Macht | 69KV |
| Markt | Philppines, Afrika |
| Dikte | 130mm |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |
| naam | 18m de 20m op zwaar werk berekende telescopische toren van het de antennealuminium van de poolmast |
|---|---|
| Ontwerp | telescopische pool |
| Hoogte | 18m 20m |
| Verdikking | 6mm 8mm |
| Haven | altijd Shanghai |
| naam | Achthoekig Elektrostaal Tubulaire Pool voor de Lijn 69KV van de Machtsdistributie |
|---|---|
| Design | 69kv |
| Hoogte | 25FT 30FT 40FT 45FT |
| thickenss | 2.5MM 2.75MM 3MM |
| Ontwerplading | 500kg 750kg |
| Materiaal | Gr65 |
|---|---|
| Toepassing | elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.75mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| Materiaal | S355JR |
|---|---|
| Toepassing | Elektriciteitsdistributie |
| Dikte | 2.510mm |
| Vorm | VEELHOEK |
| Galvanisatie | ASTM A123, gemiddelde coationg niet minder dan 85um |
| MATERIAAL | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| TOEPASSING | ELEKTRICITEITSdistributie |
| DIKTE | 110MM |
| SHAPE | VEELHOEK |
| GALVANISATIE | ASTM A123 |
| Productnaam | Van het de Telecommunicatiestaal van de antennetoren Monodie de pooltoren als Pijnboomboom wordt ont |
|---|---|
| Toepassing | Mededeling Distrubution |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Toepassing | ELEKTRICITEITSdistributie |
| Dikte | 1-10 mm |
| Vorm | Veelhoek |
| Galvanisatie | ASTM A123 |
| Materiaal | q235 q345 gr65 |
|---|---|
| Hoogte | 60FT |
| Dikte | 5 mm |
| Spanning | 69kv-550kv |
| Verwarming | AWS D1.1 |