| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | 8M Electric Power Pool |
|---|---|
| Producttype | Begrafenis of flancetype |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Naam van het product | 11M Electric Power Pool |
|---|---|
| opgezet type | Begrafenis |
| Hoogte | 11m |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Functie | Transmissielijn |
| Naam van het product | 14M Electric Power Pool |
|---|---|
| opgezet type | Begrafenis |
| Hoogte | 11m |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Functie | Transmissielijn |
| Naam van het product | 8M Electric Power Pool |
|---|---|
| Producttype | Begrafenis of flancetype |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Productcode | stroompool |
|---|---|
| Gebruik | 345kv transmissielijn |
| Hoogte | 8M aan 25M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Productcode | Glanvanized Electric Power Pool |
|---|---|
| Gebruik | 132kv transmissielijn |
| Hoogte | 27M aan 45M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Staalsteun van de kabels van de machtslijn |
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Optische assemblage van verlichtingsinrichting | IP 65 |
| Torelance van dimenstion | + - 2% |
| Macht | 10kv~550kv |
|---|---|
| Type | rechte pool, trekpool, draaipool |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/-2% |
| Power | 10kv~550kv |
|---|---|
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| kostuum voor | elektriciteitsdistributie |