| Productnaam | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of rond |
| Vermogenscapaciteit | 10 kV tot 220 kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of rond |
| Vermogenscapaciteit | 10 kV tot 220 kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levenstijd | 50 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of rond |
| Vermogen | 10 kV tot 220 kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Code | stroompool |
|---|---|
| Gebruik | 69kv-110kv kv transmissielijn |
| Hoogte | 27M aan 45M |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Transmissielijn |
| Code | stroompool |
|---|---|
| Rang | Klasse |
| Hoogte | 60ft |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Transmissielijn |
| Code | Elektromacht Pool |
|---|---|
| Rang | Klasse B |
| Hoogte | 25ft70ft |
| spanning | 10kv aan 400kv |
| Productfunctie | Transmissielijn |
| Materiaal | Staal, Q345, met de sterkte 345mpa van de miminumopbrengst |
|---|---|
| Toepassing | De Transmissie en de Distributie van Electric Power |
| Oppervlaktebehandeling | Hete Gegalvaniseerde Onderdompeling, heet-onderdompeling-Gegalvaniseerd na ASTM123 |
| kleur | klantenverzoek |
| Hoogte | Door vereiste cliënt |
| Modelnummer | Elektrisch staal Pool |
|---|---|
| Ontwerplading in kg | 300~1000kg applicated aan 50cm vanaf de bovenkant |
| Materiaal | Q345, Q235.GR65 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| kostuum voor | De Transmissie en de Distributie van Electric Power |
| Modelnummer | Elektrisch staal Pool |
|---|---|
| Galvanisatienorm | NFA91121 |
| Materiaal | Q345, Q235.GR65 |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie (ASTM A123) |
| Componentenlengte | 25mm tot 75mm |