| Materiaal | de Middelgrote Transmissie van de het Voltage Elektromacht van 69KV 133KV 220KV Polen voor Distribut |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Lassen | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Verbinding van polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1,1 |
| Productnaam | Staalnut Polen |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| MOQ | één container of steekproeven |
|---|---|
| vorm | multi-piramidaal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Macht | 10kv~550kv |
| Prijstermijn | EXW, FOB-, CFR OF CIF |
| Tolerantie | +/-2% |
| galvanisatienorm | ASTM A123 |
|---|---|
| Oppervlakte | De Galvanisatie van de hoponderdompeling |
| Dikte | Aangepast |
| Materiaal | Q345, Gr65, S500 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Materiaal | Q235 Q345 GR65 SS400 |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van plaats | Yixing |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Machtscapaciteit | 10kV aan 220kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Macht Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekig of Rond |
| Vermogensvermogen | 10kV aan 220kV |
| Verbinding van Polen | Misstapverbinding |
| Garantietijd | 15 jaar |