| Product name | gegalvaniseerde stalen stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Stroomlijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Electric Power Pool |
|---|---|
| Toepassing | Krachttransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | warmdipp galvaniseringscoating |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| Standaard | ISO |
| Product Name | 11.8m 800 daN Kameroen Hot Dip Galvanisatie Steel Power Pole Voor elektrische transmissie |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Hoogte | 14.5m |
|---|---|
| Pool-Vorm | Achthoekig |
| Dikte | 2.75mm |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatie bitumen |
| Productnaam | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1,1 |
| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | de machtsdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| standaard | ISO |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Galvanisatiedikte | Gemiddelde 70μm |
| Power | 10 KV ~550 KV |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| Power | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Staal Electric Power Polen |
|---|---|
| Toepassing | Machtsdistributie |
| Lengte | binnen 14m die zich eens zonder misstapverbinding vormt |
| Vorm | Achthoekig, rond Veelhoekig of Verminderd |
| De weerstand van de windlading | 30m/s |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Elektromacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtsdistributie |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Muurdikte | 136mm |
| waranty tijd | 15 jaar |