| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | MPa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Naam van het product | Staalpoelen voor bedrijfsdoeleinden |
|---|---|
| Toepassing | elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Certificaat | ISO9001/BV/ |
| Vermogensvermogen | 10kV aan 220kV |