| Materiaal | opbrengststerkte niet minder dan 345mpa 460mpa |
|---|---|
| Windsnelheid | 35m/s |
| Oorsprong van Plaats | YIXING |
| Type | Begrafenis |
| Oppervlakte Treament | hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Pool-Vorm | Achthoekig, Dodecagon, Hexadecagon |
|---|---|
| Hoogte | 25ft tot 75ft |
| Oppervlaktebehandeling | galvanisatie of butiuem |
| Voltage | 10kv-220kv |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Type | Begrafenistype |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 8m tot 27m |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Productnaam | 11.8m 800 daN Kameroen het Staalmacht Pool van de Hete Onderdompelingsgalvanisatie voor Elektrotrans |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Hoogspanningslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Hoogspanningslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Productnaam | 1/6 Gegalvaniseerd Gegalvaniseerd Pool Prijs Gegalvaniseerd Veelhoekig de Machtsstaal Pool van Staal |
|---|---|
| Hoogte | 35FT |
| Certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/-2% |
| Productnaam | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |
| Productnaam | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| Het levenstijd | 50 jaar |