| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Vorm | Veelhoekig of Rond |
| Materiaal | Gr50 Gr65 |
| het galvaniseren | ASTM A123 |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Staalnut Pool |
|---|---|
| Toepassing | Tranmissionlijn |
| Design | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Dikte | 1mm tot 30mm |
|---|---|
| Vorm | multi-pyramidal conoid, columniform, veelhoekig of kegel |
| macht | 10kv~550kv |
| Windsnelheid | 160km/h, 30m/s |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| levensduur | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Naam van het product | Elektro gegalvaniseerde het staal elektrische pool van de machtstransmissie in Filippijnen |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |