| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | 110KV de hete Onderdompeling galvaniseerde Kegel Elektrisch Staal Pool voor de Lijn van de Machtstra |
|---|---|
| Hoogte | 16M |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 132kv van het de polen de veelhoekige toren gegalvaniseerde staal van het machtsnut elektrische pool |
|---|---|
| Belasting | 25kN |
| Dikte | 5MM |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | 115kv-de gegalvaniseerde pool van de enig-kringsdistributie staal met stichtingen |
|---|---|
| Hoogte | 15m |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |
| Naam van het product | 220KV de elektrische Tubulaire Macht Pool van het Metaalpost Gegalvaniseerde Nut |
|---|---|
| Belasting | 20kn |
| Dikte | 6 mm |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde 9M 10m 11M de Elektrische Macht Pool van het Staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | 12m hete onderdompelingsgalvanisatie, dubbele de machtspool van het kringsstaal voor elektrotransmis |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | de polen van het staalnut |
|---|---|
| Toepassing | Elektromachtstransmissie |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| certificaat | ISO9001/BV/ |
| Macht capaciteit | 10kV aan 220kV |
| Naam van het product | 132kv van het de polen de veelhoekige toren gegalvaniseerde staal van het machtsnut elektrische pool |
|---|---|
| Belasting | 25kN |
| Dikte | 5MM |
| Afmetingstorlance | + - 2% |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerd Staal Pool |
|---|---|
| Vorm | Achthoekige ronde |
| Pakket | Naakt |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |