| Naam van het product | stroompool |
|---|---|
| Toepassing | Machtstransmissie |
| Oppervlaktebehandeling | de machtsdeklaag van de hete onderdompelingsgalvanisatie |
| Galvanisatienorm | ASTM A 123 |
| standaard | ISO |
| Naam van het product | Elektrisch Gegalvaniseerd staal Pool |
|---|---|
| Toepassing | Distributielijn |
| Materiaal | SteelQ235, Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Hoogte | 3m50m |
| Tolerantie van de afmeting | +-2% |
| levensduur | 50 jaar |
| Naam van het product | Het Nut van de staalmacht Polen |
|---|---|
| Toepassing | De Lijn van de machtstransmissie |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Hete gegalvaniseerde onderdompeling |
| Galvanisatienorm | ASTM A123 |
| Naam van het product | Elektrisch staal Pool |
|---|---|
| Power | 10kv-220kv |
| Materiaal | Q345 |
| Minimumopbrengststerkte | 345 MPA |
| Maximum uiteindelijke treksterkte | mpa 620 |
| Hoogte | 14.5m |
|---|---|
| Pool-Vorm | achthoekig |
| Dikte | 2.75mm |
| Lassennorm | AWS D 1.1 |
| Oppervlaktebehandeling | Galvanisatiebitumen |
| Type | Begrafenistype |
|---|---|
| Installatiediepte | ondergrondse 1.8m of 2.3m |
| Minimumopbrengststerkte | mpa 355 |
| Hoogte | 8m tot 27m |
| Verschijning | Tubulair, driehoekig, hoekig, rooster |
| Naam van het product | Gegalvaniseerde Staalmacht Pool |
|---|---|
| Toepassing | Machtslijn |
| Dikte | 1 mm aan 36mm |
| levensduur | 50 jaar |
| Lassennorm | AWS (de Amerikaanse Lassenmaatschappij) D 1.1 |
| Naam van het product | Machtstransmissie Pool |
|---|---|
| Vorm | achthoekig |
| Pakket | Naakt |
| Torlance van dimenstion | +-2% |
| Dikte | 5MM |
| Naam van het product | 35FT Direct Begraven Gegalvaniseerd Nutsstaal Pool voor machtstransmissie |
|---|---|
| Hoogte | 35ft |
| certificaat | ISO 9001 |
| Lassennorm | AWS D1.1 |
| Tolerantie | +/2% |